برای سفارش و خرید نیاز به پرداخت اینترنتی دارید. فروشگاه اینترنتی رسمی پادیسان با رعایت الزامات قانونی و اقدامات فنی بستر ایمن و مناسبی برای انجام سفارش و پرداخت وجه شما مهیا نموده است. در این راستا اقدامات زیر انجام شده است:

  1. اخذ گواهی الکترونیکی ارتباط امن SSL معتبر از نهاد LetsEncrypt. لذا تمام صفحات سایت و فروشگاه با پروتکل https امن شده هستند.
  2. اخذ نماد اعتماد الکترونیک (enamad) دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن و تجارت (enamad.ir).
  3. معرفی و ثبت سایت و فروشگاه در ستاد ساماندهی رسانه های دیجیتال (samandehi.ir)
  4. اخذ عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای دیجیتال
  5. تهیه درگاه پرداخت اینترنتی معتبر از شرکت سداد زیر مجموعه بانک ملی ایران (sadadpsp.ir).

در هنگام خرید نیز پس از مشاهده پیش فاکتور و حصول اطمینان از قیمت های مندرج و مبلغ نهایی و انتخاب نوع و نحوه ارسال سفارش جهت پرداخت به سایت درگاه پرداخت بانکی هدایت شده و در آنجا با اطمینان خاطر، با رعایت نکات ایمنی مانند بررسی صحت آدرس درگاه (/https://*.shaparak.ir) و استفاده از صفحه کلید مجازی و … در وارد کردن اطلاعات حساس نسبت به پرداخت اقدام نموده و سپس به سایت تایید نهایی شده به سایت مراجعت مجدد مینمایید.

لذا شما بازدید کننده محترم که قصد خرید دارید میتوانید با آرامش خاطر نسبت به پرداخت آنلاین هزینه سفارش خود اقدام نمایید. زیرا فروشگاه پادیسان با اخذ تاییدیه ها و نمادهای معتبر این اطمینان را ایجاد نموده که سفارش شما همانطوری که شما انتظار دارید در صحت و سلامت کارکرد برای شما ارسال خواهد شد.