نحوه خرید

خرید اینترنتی مستقیما از سایت رسمی پادیسان

برای خرید محصول مورد نظر خود به روش خرید اینترنتی میتوانید اقدام نمایید. مزیت خرید اینترنتی در خرید با قیمت مصوب و روز فروش کارخانه، تضمین صحت و اصالت محصول خریداری شده می باشد.

جهت آموزش و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی از وب سایت رسمی شرکت پادیسان می توانید به صفحه خرید اینترنتی از سایت مراجعه نمایید.

خرید اقساطی محصولات پادیسان

  • سایت ایران رنتر

طرح ایران رنتر فروش اقساطی محصولات پادیسان: ایران رنتر به عنوان اولین و بزرگترین پلتفرم فروش اعتباری،واسطی میان خریداران اقساطی و سرمایه گذاران است خریداران اقساطی در بــازه زمانی یک ساله بدون ارائـه چک و ضامن از بیش از صدها فروشگاه آنلاین در حوزه های کالا،سفر،بیمه و خدمات می توانند خرید کنند.

جهت آموزش و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی از وب سایت رسمی ایران رنتر می توانید به صفحه خرید اینترنتی از ایران رنتر  مراجعه نمایید.

  • طرح حاتم

طرح حاتم فروش اقساطی محصولات پادیسان:  بانک انصار در نظر دارد در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی ، نسبت به اعطای تسهیلات اقساطی خرید لوازم خانگی به زوج های جوان و عموم مردم برای تهیه جهیزیه و وسایل زندگی در قالب عقد مرابحه اقدام نماید. این بانک جهت اجرای این طرح نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت های تولید لوازم خانگی داخلی در قالب طرحی به نام حاتم ( حمایت از تولید ملی ) نموده تا ضمن تحصص فرمایشات معظم له، نسبت به توسعه عقد مرابحه ،  کمک به اقشار کم درآمد و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی اقدام نماید .متقاضیان مشمول طرح حاتم ضمن مراجعه به سایت بانک انصار و ثبت نام، به صورت مستقیم و از طریق پایانه های فروشگاهی لوازم خانگی پادیسان  اقدام به خرید محصول مورد نظر خود خواهند نمود.

جهت آموزش و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی از وب سایت رسمی ایران رنتر می توانید به صفحه خرید اقساطی طرح حاتم  مراجعه نمایید.

  • طرح طراوت

طرح طراوت فروش اقساطی محصولات پادیسان: طرح «طراوت» ویژه حمایت از رونق تولید  از ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در سراسر کشور اجرایی شد. طرح طراوت یک طرح اعتباری ویژه حمایت از تولید ملی است که واحدهای تولیدی به پشتوانه آن می‌توانند محصولات لوازم خانگی خود را به‌صورت اقساطی به خریداران بفروشند و همچنین مواد اولیه مورد نیاز خود را به‌صورت اقساطی خریداری کنند. براساس این طرح خریداران در صورت نداشتن نقدینگی کافی می‌توانند، در ازای اعتبارات اسنادی داخلی ریالی مدت‌دار (ال‌سی) که ازسوی شعب بانک صادرات و در قالب عقد خرید دین صادر می‌شود. مشتریان عزیز پادیسان میتوانند زین پس محصولات لوازم خانگی  موردنیاز خود را به صورت اقساطی با مراجعه به شعب بانک صادرات با عنوان “طرح طراوت “خریداری کنند.

جهت آموزش و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی از وب سایت رسمی ایران رنتر می توانید به صفحه خرید اقساطی طرح طراوت مراجعه نمایید.

 

فروشگاه های اینترنتی معتبر

جهت آموزش و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی از وب سایت رسمی ایران رنتر می توانید به صفحه فروشندگان اینترنتی معتبر مراجعه نمایید.

نمایندگان فروش حضوری

جهت آموزش و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی از وب سایت رسمی ایران رنتر می توانید به صفحه نمایندگان فروش حضوری مراجعه نمایید.