خرید اقساطی از ایران رنتر

طرح ایران رنتر فروش اقساطی محصولات پادیسان

سایت ایران رنتر: ایران رنتر به عنوان اولین و بزرگترین پلتفرم فروش اعتباری،واسطی میان خریداران اقساطی و سرمایه گذاران است خریداران اقساطی در بــازه زمانی یک ساله بدون ارائـه چک و ضامن از بیش از صدها فروشگاه آنلاین در حوزه های کالا،سفر،بیمه و خدمات می توانند خرید کنند.

مراحل ثبت سفارش در ایران رنتر

مراحل ثبت سفارش در پلتفرم ایران‌رنتر به صورت زیر است:

 • ۱٫ درخواست «کارت اعتباری خرید» و ثبت سفارش

  ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود ثبت‌ نام کنید، در صورتی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید با ورود اطلاعات خود به سایت وارد شوید.
  «کارت اعتباری خرید» مورد نظر را جستجو کرده وتعداد ماه‌های پرداخت تا ۱۲ ماه را تعیین کنید؛ سپس آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.

 • ۲٫ تأیید اولیه سفارش

  کارشناسان ایران‌رنتر حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را از شما درخواست می‌کنند.

 • ۳٫ اعتبارسنجی

  بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تأیید شدن مدارک، ثبت‌نام نیز تأیید نهایی شده؛ سپس درخواست شما به واحد تأمین ارجاع داده می‌شود.

 • ۴٫ تأمین سرمایه برای تهیه «کارت اعتباری خرید» توسط سرمایه‌گذاران

  در این مرحله «کارت اعتباری خرید» مورد نظر شما توسط سرمایه‌گذاران ایران‌رنتر تأمین سرمایه می‌شود.

 • ۵٫ ارسال و شروع اقساط

  زمان دقیق ارسال «کارت اعتباری خرید» مشخص نیست و به صورت اتوماتیک زمانی به عنوان حداکثر زمان ارسال برای سفارش شما در نظر گرفته می‌شود. با سرعت گرفتن روند تأمین سرمایه توسط سرمایه‌گذاران، زمان ارسال تخمینی ممکن است کاهش پیدا کند که در پروفایل شما قابل مشاهده است.
  توجه: لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال مدارک ضمانت تا حداکثر ۳ روز پس از ثبت سفارش، سفارش به طور خودکار حذف خواهد شد.

کارت اعتباری چیست؟

کارت اعتباری خرید در واقع یک کد تخفیف ۱۰۰درصدی است که بـا استفاده از آن می‌توایند از فـروشگاه های آنـلاین به راحتی و بدون نیـاز به پـرداخت نقدی خرید کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید اقساطی به سایت ایران رنتر مراجعه نمایید.